Mapa farem v ČR

Podle krajů

Vize

Také je pro vás důležité i to, jak a kde potraviny či další produkty vznikají? Jaké je jejich složení a jakým způsobem se jejich výroba promítne do prostředí, kde žijeme? Pokud upřednostňujete špičkovou kvalitu, čerstvost a místní původ potravin a jiných produktů, u nás najdete vše, co potřebujete.

Přinášíme vám mapu farem v České republice, kde si můžete objednat nebo přímo zakoupit kvalitní čerstvé produkty bez zbytečných konzervantů, aromat, barviv či jiných doplňkových látek. S nákupem na farmě máte jistotu původu potravin, čerstvosti, kvality a té nejkratší možné cesty produktů na váš stůl.

Na našem webu pro vás sdružujeme farmy s opravdu pestrou paletou zaměření, můžete vybírat z celé řady produktů od ovoce, zeleniny a bylinek přes bizony, pstruhy až po šneky od producentů ve vašem okolí.

Na webu najdete informace o jednotlivých farmách a jejich zaměření, veškeré kontakty a sociální sítě farem, umístění na mapě a otevírací dobu.

Ještě by vás něco zajímalo? Nebojte se kdykoli zeptat. K dispozici je formulář pro komentáře či dotazy, rádi vám odpovíme.